Latinum
Centrum językowe

mgr Agnieszka Sędkowska

TEL. 0 509 695 443
E-MAIL: info@latinum.pl

Tryb SkypeMe™!


O firmie

 

Zamiast tworzyć grupy powszechne w stacjonarnych szkołach językowych, wybraliśmy alternatywne rozwiązanie przeprowadzania lekcji w miejscu wybranym przez ucznia, minimalizując formalności, oszczędzając jego czas i zapewniając wygodę. 

      

    Atuty naszej firmy: 

  zajęcia indywidualne, w parach jak i małych grupach, z dojazdem na miejsce,

opracowany przez lektora indywidualny program nauczania dla każdego ucznia/grupy,

• żadna lekcja nie przepada - płacisz za rzeczywisty czas nauki, 

  indywidualnie ustalane terminy zajęć,

uczymy w bezstresowej , kameralnej , ale i motywującej atmosferze,

  lektorzy odpowiadają potrzebom naszych Klientów. Zgrany duet uczeń - lektor jest niezbędnym elementem sukcesu,

•  uczymy osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

 

 

 

 


  Naukę z naszym lektorem można rozpocząć w dowolnym momencie a zajęcia odbywają się w terminach wybranych przez słuchacza. Zawsze istnieje możliwość zmiany terminu zajęć lub odwołania zajęć i przeniesienia na inny termin bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasi lektorzy posiadają nie tylko kompetencje językowe, ale też wiedzę metodyczno-pedagogiczną i odpowiednie predyspozycje do wykonywania zawodu nauczyciela.

Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem ciekawych materiałów, podręczników i pomocy dydaktycznych sprawdzonych wydawnictw anglojęzycznych,niemiecko, francusko, hispano, włoskojęzycznych, multimedialnych, gier językowych, płyt CD, filmów etc.

   Każde zajęcia organizujemy indywidualnie, gdyż wierzymy, że jest to najlepszy sposób na szybkie opanowanie języka. Nauczanie indywidualne pozwala na dostosowanie programu i metod nauczania do potrzeb i możliwości słuchacza. Opracowany przez nas system organizacji nauki gwarantuje szybkie postępy i satysfakcję z nabytych umiejętności.

 

 

                                            Zapraszamy do wspólnej nauki!