Latinum
Centrum językowe

mgr Agnieszka Sędkowska

TEL. 0 509 695 443
E-MAIL: info@latinum.pl

Tryb SkypeMe™!


Oferta

JĘZYK OGÓLNY

Zajęcia przeznaczone są dla osób pragnących uczyć się języka na każdym poziomie zaawansowania, również od podstaw. Nauka odbywa się metodą komunikacyjną, dzięki której rozwijane są 4 kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. Oprócz nabywania i doskonalenia sprawności językowych, zajęcia stwarzają także okazję do poznawania  kultury i cywilizacji danego kraju. W trakcie nauki wykorzystywane są różnorodne dokumenty autentyczne (nagrania audio, piosenki, zdjęcia, prasa, fragmenty filmów, gry). Sposób nauczania oraz dobór materiałów dydaktycznych są dostosowywane do indywidualnych potrzeb ucznia.

 

KONWERSACJE

Oferta skierowana jest do osób, które osiągnęły już poziom komunikatywny i opanowały reguły gramatyczne, by móc przystąpić do rozmów w języku obcym. Zajęcia tego typu poświęcone są na doskonalenie umiejętności mówienia a najczęściej wykorzystywane materiały to artykuły prasowe, zdjęcia, teksty, które stanowią bazę do dyskusji na różne tematy.

LATINUMPetit - nauka języka dla dzieci         

Lekcje języka dla dzieci to nauka połączona z zabawą. Podczas zajęć dzieci uczą się prowadząc gry i zabawy językowe co pozwala wyzwolić pozytywną energię w dzieciach i wykorzystać ją do skutecznej nauki języka. Posiadamy specjalne materiały dydaktyczne dla dzieci w formie podręczników, gier językowych, plansz, plakatów, bajek, filmów animowanych, piosenek etc. Dziecko uczy się języka obcego i jednocześnie rozwija swoją kreatywność. 

Zapraszamy dzieci od lat 5.

MATURA/EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022

 Przygotowanie do matury pisemnej poziom podstawowy i rozszerzony oraz MATURY USTNEJ 2022! lub egzaminu ósmoklasisty. Oferta skierowana jest do wszystkich przyszłych maturzystów i licealistów, którzy pragną jak najlepiej zdać egzamin dojrzałości z języka angielskiego/niemieckiego/francuskiego/włoskiego lub znaleźć się w gronie uczniów dobrego liceum. Wykorzystywane są specjalne materiały językowe, podręczniki, ćwiczenia, przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Dla firm

Do firm działających w środowisku obcojęzycznym lub po prostu dbających o rozwój swoich pracowników kierujemy ofertę specjalną. Celem indywidulanie opracowanych zajęć dla kadr firmy jest nabycie oraz doskonalenie kompetencji językowych, dzięki którym pracownicy będą mogli swobodnie komunikować się zarówno w relacjach biznesowych, jak i w życiu codziennym.

 

Termin oraz godziny zajęć dopasowywane do potrzeb firmy.

Program zajęć dostosowany do ustalonych potrzeb użytkownika/grupy.

Okresowe sprawdzanie i analizowanie postępów w nauce.

Kurs dla wyjeżdżających za granicę

Zajęcia są skierowane do osób, które planują wyjazd, prywatny bądź zawodowy za granicę. Główny nacisk kładzie się na umiejętność komunikacji i radzenia sobie w sytuacjach życia codziennego. W trakcie zajęć rozwijane są przede wszystkim dwie sprawności językowe: mówienie i rozumienie. Wprowadzane słownictwo w zależności od potrzeb Słuchacza

Nauka języka przez SKYPE

 WYGODNA I SKUTECZNA NAUKA JĘZYKA... TO PORY ZAJĘĆ DOSTOSOWANE DO TWOJEGO WOLNEGO CZASU, BRAK DOJAZDÓW DO SZKOŁY, DOSTĘPNOŚĆ WSZĘDZIE !

Potrzebny jest tylko: komputer podłączony do internetu z zainstalowanym komunikatorem Skype, słuchawki z mikrofonem, zestaw podręczników zalecony przez lektora. Jeśli nie lubią Państwo tracić czasu na dojazdy, preferują godziny poranne lub wieczorne, najlepiej czują się u siebie w domu, firmie lub po prostu w Państwa miejscowości nie ma odpowiedniego nauczyciela, to idealnym rozwiązaniem jest nauka angielskiego/francuskiego/włoskiego przez Skype. Termin oraz godziny nauczania ustalamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Tłumaczenia pisemne angielski/niemiecki/francuski/włoski

        Oferujemy tłumaczenia zwykłe pisemne: polsko-angielskie, polsko-niemieckie, polsko-francuskie, polsko-włoskie. Przy większej ilości tłumaczeń oferujemy korzystne rabaty. Bezpłatna wycena tłumaczenia. Więcej informacji w zakładce http://latinum.pl/3-Cennik/ w sekcji Tłumaczenia...