Latinum
Centrum językowe

mgr Agnieszka Sędkowska

TEL. 0 509 695 443
E-MAIL: info@latinum.pl

Tryb SkypeMe™!


Dlaczego warto

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ KURSY INDYWIDUALNE OD TRADYCYJNYCH KURSÓW JĘZYKOWYCH?

 

1. Na kursie indywidualnym nauczyciel uczy tylko jednego ucznia. Cały czas i wysiłek nauczyciela poświęcony jest tylko jednej osobie. Na większości tradycyjnych kursów językowych nauczyciel uczy grupy wieloosobowe. Dla jednego ucznia ma tylko kilka minut. Biorąc pod uwagę efektywny czas nauki kursy indywidualne są znacznie tańsze od kursów tradycyjnych.

Polecamy także naukę w bardzo małych grupach 2 lub 3 osobowych, które pozwalają połączyć skuteczność nauki z jeszcze mniejszą ceną, w szczególności jeśli uczy się rodzeństwo lub osoby zaprzyjaźnione.

2. Nauczyciel dojeżdża do domu ucznia lub innego wskazanego miejsca. Dojazd na terenie miasta jest w większości przypadków bezpłatny. W miarę możliwości nauczyciel stara się dopasować termin zajęć do możliwości ucznia. 

 Nauka w domu jest dużo skuteczniejsza i mniej stresująca. W przypadku nauki dzieci rodzice nie muszą wozić dzieci na kursy a dzieci nie wracają wieczorami same do domu. Rodzice cały czas mają kontrolę nad procesem nauczania.

3. Żadne lekcje nie przepadają. Jeżeli uczeń wyjeżdża lub jest chory wszystkie lekcje może odrobić w ciągu następnego miesiąca. Na prowadzonych przez nas kursach płacisz wyłącznie za rzeczywisty czas nauki.

4. Nauczyciel dopasowuje program nauczania do ucznia biorąc pod uwagę jego możliwości, poziom, wiek, czas, który może poświęcić na naukę. Jeżeli uczeń potrzebuje przygotować się do matury, egzaminów np.FC, Advanced, Proficiency lub potrzebuje nauczyć się języka biznesowego, innego specjalistycznego (turystyka i hotelarstwo, medycyna, administracja, biuro itd.) nauczyciel ustala odpowiedni program nauki.

5. Uczeń, który wybiera nauczyciela z ogłoszenia nic o nim nie wie. Nie potrafi zweryfikować jego wiedzy ani umiejętności nauczania. U Nas jest inaczej, nauczyciele uczący na kursach indywidualnych przechodzą wieloetapową selekcję. Możemy zagwarantować, że u nas uczą osoby nie tylko znające dobrze język, ale przede wszystkim potrafiące przekazać swoją wiedzę innym osobom. Jeżeli mimo wszystko nauczyciel nie odpowiada uczniowi istnieje możliwość zmiany nauczyciela w każdej chwili bez podania przyczyny.

6. Uczymy uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Na życzenie organizujemy także większe grupy oraz inne warianty godzinowe.
Posiadamy specjalną ofertę dla firm i instytucji.

O szczegóły prosimy pytać pod numerem tel. 0509 695 443. Jeżeli zdecydują się Państwao na naukę języka z Nami, wystarczy umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie i miejsu (dom ucznia lub firma) w celu podpisania umowy i omówienia szczegółów preferowanego przez Państwa kursu językowego.